Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Причинна» Андрія Щербака представить Україну на двох фестивалях
Название (сокращённое отображение): 
Анімаційну баладу «Причинна» Андрія Щербака відібрано до участі у двох міжнародних фестивалях: 18th Festival Internacional de Cine Lanzarote (Іспанія) та 13th Athens ANIMFEST (Греція)

Створену за підтримки Держкіно анімаційну баладу «Причинна» за однойменним твором Тараса Шевченка відібрано до участі у ще двох міжнародних фестивалях: 18th Festival Internacional de Cine Lanzarote (Іспанія) та 13th Athens ANIMFEST (Греція). Цьогоріч «Причинна» стала єдиною українською стрічкою на цих фестивалях.

13-ий Міжнародний анімаційний фестиваль в Афінах (Athens ANIMFEST) відбудеться з 15 по 21 березня 2018 року. Фестиваль був створений у 2005-му році. У семиденній програмі фестивалю аніматори з усього світу змагаються у конкурсних програмах або демонструють свої твори під час інших подій фестивалю. До участі у Athens ANIMFEST запрошуються повнометражні, короткометражні, студентські та експериментальні анімаційні фільми. Нагороди фестивалю мають назву COTINOS (від грецького - κότινος): так називався вінок із гілок священного оливкового дерева, який отримував переможець стародавніх Олімпійських ігор. 

18-ий Міжнародний кінофестиваль в Лансароте (Festival Internacional de Cine Lanzarote) відбудеться з 20 по 28 квітня цього року. Цьогоріч відбірники фестивалю отримали 3076 заявок зі 111 країн світу. Анімаційна стрічка-дебют Андрія Щербака «Причинна» стала однією із 97 картин, що змагатимуться у конкурсі фестивалю. Для «Причинної» це буде вже 12-ий фестиваль.

Довідково:

«Причинна» (2017)

Автор сценарію і режисер: Андрій Щербак

Продюсер: Геннадій Кофман

Виробництво: кінокомпанія «МаГіКа-фільм»

Фінансова підтримка: Державне агентство України з питань кіно.

Анімаційний фільм за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка.

 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9