Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«ПАЛАЦ УКРАЇНА»
Название (сокращённое отображение): 
«ПАЛАЦ УКРАЇНА»

palac-UkrainaВ квітні 1970 року відбулося урочисте відкриття найбільшого центру культури та мистецтв, який отримав назву нашої держави - Національного палацу "Україна". Унікальна архітектурна споруда Палацу спроектована творчою групою архітекторів П.Н.Жилицького та І.Г. Вайнера, під керівництвом автора проекту заслуженого архітектора УРСР Є.О. Маринченко. З проектування та спорудження Палацу, архітектори були удостоєні Державної премії України імені Т.Г. Шевченка. 

Палац збудований в формі трапеції та вміщує понад 300 приміщень, різних за величиною та функціональним призначенням .
Його розміри:
50х80х90 м,
висота: 28 м
об’єм: 152 тис. м3
За період існування у Палаці проходили загальнодержавні та міжнародні громадсько-політичні заходи, мета яких полягала у сприянні державній політики у галузі культури та мистецтва, розширенні зв’язків з зарубіжними країнами та міжнародними організаціями , а саме:
засідання Європейського Банку Реконструкції та Розвитку;
інавгурація Президентів України;
урочистості, присвячені 2000-літтю Різдва Христового;
загальнонаціональний форум єднання демократичних сил України „Злагода”;
святкування Дня Незалежності України та багато інших знаменних подій;
Відіграючи велику роль у громадсько-політичному та мистецькому житті країни, Палац дістав загальне визнання не лише киян, але й багаточислених гостей столиці та нашої країни. З часу відкриття Палацу, на його сцені виступало багато видатних українських та всесвітньо відомих виконавців, зокрема - Д.Гнатюк, А. Солов"яненко, Є. Мірошниченко, С. Ротару, М. Мозговий, Н. Яремчук, Хуліо Іглесіас, Енріке Іглесіас, Монсеррат Кабальє, Патриція Каас, Браян Адамс, Джо Коккер, Хосе Каррерас, Тото Кутуньо, Стінг, Лучано Паваротті та багато інших, а також художніх колективів.
Після капітального ремонту у 1996 році Національний палац "Україна" прикрасили інші приміщення: великий банкетний зал площею 110 кв. м , прес-центр, оснащений найсучаснішим технічним обладнанням (конференц система, обладнання синхронного перекладу, мультимедійні проектори, екрани, DVD програвачі, відеомікшерний пульт,), зал для переговорів.
В квітні 1998 року Палацу надали статусу "Національний".
З призначенням Миколи Мозгового на посаду Генерального директора, в Національному палаці "Україна" відбувається ряд змін - "протягом останніх років Палац обмежував свою діяльність орендними взаєминами з тими, хто виступав на головній сцені держави, тому відтепер ми збираємося створюва

СЦЕНА: площа -907 кв. м/ Сцена обладнана устаткуванням та апаратурою провідних фірм світу, які мають професійне визнання та дозволяють широко використовувати постановочні можливості сцени, акустичного та світлотехнічного супроводу. Розміри: Ширина дзеркала сцени - 25 м, висота – 10 м, глибина сценічної площадки від першого ряду до кіноекрана становить 18 м.

ЗАЛ:  Найбільший концертно-театральний зал України, розрахований на 3 714 глядачів, у партері – 2 503 місця, на балконі – 1 211. Форма залу у вигляді трапеції, органічно поєднана з простором сцени, забезпечує найкращу видимість з будь-якого місця. Наявність технічної системи перекладу на 6 мов дозволяє проводити різні міжнародні заходи.

ФОЙЕ  ВЕСТИБЮЛЯ: площа - 1198 кв. м./ Використовується для проведення виставок, презентацій фірм та компаній, рекламних, BTL акцій, а також кава-брейків та фуршетів.

Малий зал «Палац Україна»

Вперше у Палаці новий концертно-театральний зал! Концепція залу полягає в його багатофункціональних можливостях, що дозволяє проводити різні за форматом та задумом заходи. Формати залу: Концерт-хол сцена 6х4 м, 240 місць /проведення концертів, спектаклів, моно вистав, церемоній нагородження, презентацій, творчих та випускних вечорів /, Павільйон площа 280 кв.м /проведення фотосесій, відеозйомок, виставок, презентацій/, Подіум /проведення показу моделей, презентацій/, Ринг /проведення спектаклів, спортивних змагань, майстер-класів,конференцій/, Банкетний зал.

Комплекс Національного палацу "Україну" дозволяє проводити:


* Загальнодержавні і міжнародні заходи
* Мистецькі програми, культурологічні заходи, філармонійні та естрадні концерти, творчі вечори і звіти видатних діячів культури і спорту
* Вистави театрів різних жанрів, в тому числі оперних та балетних
* Виступи великих хорових і хореографічних ансамблів
* Проведення фестивалів, конкурсів, творчих оглядів народного мистецива
* Демонстрацію 35-мм кінофільмів із звуком супроводом відповідно до формату
* Збори, наради, ділові зустрічі, переговори, "круглі столи", семінари, конференції, з " їзди, конгреси, симпозіуми з використанням синхронного перекладу
* Покази мод, виставки флористів та конкурси краси
* Презентації фірм і компаній
* Спеціалізовані регіональні та міжнародні виставки, невеликі виставки культорологічного напрямку: картин, скульптур, друкарської та поліграфічної продукції, елітних швейних виробів тощо.

Контакти:

Приймальня Генерального директора Миколи Петровича Мозгового: 

(044)  247-23-21, 521-69-99, факс (044) 528-40-15
e-mail: info@npmu.kiev.ua

Головний режисер Віолета Борисівна Мозгова: 

(044)  247-23-40, факс: (044)  528-32-84
e-mail: vmozgova@npmu.kiev.ua

Головний адміністратор Валентина Ящук: 

(044) 247-23-45

Керівник прес-центру Анастасія Тринько:

(044)  247-23-04, факс: (044) 247-25-54

e-mail: press@npmu.kiev.ua

Керівник концертного відділу Раїса Винник: 

(044) 247-23-17 факс: (044)  247-24-41
e-mail: vinnik@npmu.kiev.ua

Аудіостудія
Ігор Гайдалов:
(044) 247-23-28
e-mail: npm@ukr.net

Відеостудія
Віталій Кожедуб:
(044) 247-23-19
e-mail: admin@npmu.com.ua

Білетні каси: (044)  247-23-16, 247-23-03,

            факс: (044) 247-24-44

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9