Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Не бійтесь галерей»: новий проект видавництва ArtHuss
Название (сокращённое отображение): 
Видавництво ArtHuss запустив новий проект “Не бійтесь галерей” - серію зустрічей із засновниками провідних українських арт-просторів. Найближча зустріч відбудеться 15 листопада у Voloshyn gallery

Видавництво ArtHuss представляє серію зустрічей із засновниками провідних українських галерей. Протягом кількох місяців проект відвідає: Karas Gallery, ЦеГлинаАрт, ЯГалерея та інші. Найближча зустріч відбудеться 15 листопада о 18:30 у Voloshyngallery за адресою Терещенківська 13А.

Зустрічі інспіровані книгою Ґрейсона Перрі “Не бійтесь галерей”, яка щойно з’явилася в перекладі українською. Під час зустрічей буде обговорено широке коло питань: з чого починається галерея, як можна пробитися у світовий контекст та хто такий митець в сучасному світі. Зустрічі спрямовані на те, щоб позбавити глядача від стереотипів з приводу сучасного мистецтва.

Видавництво ArtHuss спеціалізується на нон-фікшн виданнях про історію мистецтва та візуальну культуру. Книжка Ґрейсона Перрі виходить в рамках видавничої серії UkrainianArtBook, де раніше були опубліковані книжки Сари Торнтон, Вілла Ґомперца, Віктора Єрофєєва та Олександра Михеда.

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9