Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Мазепа-Фест»
Название (сокращённое отображение): 
«Мазепа-Фест»

Mazepa_Fest«Мазепа-Фест» — щорічний етно-рок фестиваль. Проводиться зазвичай влітку у місті Полтава на Співочому Полі Марусі Чурай (хоча можуть бути і інші ). На сьогоднішній день беспосередньо концерту передують інші події: вечірні концерти у клубах міста, покази українського кіно, виступи у жанрі класичної музики та інше. Мета “Мазепи-фесту” – повернути людям (насамперед – молоді) втрачені внаслідок комерціалізації музики українські цінності.

Всеукраїнський (не політичний, хоча й пов’язаний з ім’ям знаменитого українського гетьмана Івана Мазепи) фестиваль рок-музики «Мазепа-фест» заснований у 2003-му році полтавською «Просвітою» і, зокрема, народним депутатом Верховної Ради України Миколою Кульчинським разом із музикознавцем Олександром Євтушенком та паномСергієм Архипчуком, котрий став його постійним головним режисером. Фестиваль зарекомендував себе як один з найпотужніших в Україні. Щороку в дні, коли він проводиться,Співоче Поле Марусі Чурай у Полтаві збирає від п’яти до семи, а то й до дванадцяти й більше тисяч молоді.

Адреса: ПООТ Просвіта, пров. Піонерський, 4, м. Полтава, 36014
Телефони: (0532)56-41-45, (05322)7-31-45

mazepa-fest.org.ua

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9