Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані» — 11 січня у кінотеатрах
Название (сокращённое отображение): 
KyivMusicFilm продовжить серію подорожей по скарбницям Італії у кіно. Покази відбудуться 11 січня в кінотеатрах «Планета кіно» у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Сумах, та в Києві у кінотеатрах «Київ» та «Україна»

11 січня показом фільму-екскурсії «Леонардо да Вінчі: геній у Мілані» KyivMusicFilm продовжить серію подорожей по скарбницям Італії у кіно.

Стрічка створена на основі грандіозної експозиції, присвяченої Леонардо да Вінчі в рамках EXPO в Мілані. Геніальний Леонардо да Вінчі жив у цьому місті в різні періоди свого життя, приміряючи на себе ролі художника, вченого, винахідника.

На великому екрані буде представлено ґрунтовне дослідження та історію сотень картин митця, в тому числі — легендарної «Тайної вечері» та «Атлантичного кодексу», а також найбільшу колекцію креслень і творів, його сміливі експерименти з технікою та механікою. Перед глядацьким поглядом предстануть досі невідомі місця, такі як оригінальний виноградник Леонардо в Мілані, та найсміливіші таємниці генія.

Фільм надає унікальний шанс дослідити життя та творчість одного з найбільших художників за всю історію світу, а завдяки технології 4K — зазирнути всередину всіх механізмів його різноманітного творчого процесу.

Покази відбудуться 11 січня в кінотеатрах «Планета кіно» у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Сумах, та в Києві у кінотеатрах «Київ» та «Україна».

Продовжить серію 24 січня унікальний 3D-тур «Собор Святого Петра та Патріарші базиліки Рима в 3D». Чотири Патріарші Базиліки - Собор Святого Петра, Латеранська базиліка, Базиліка Санта-Марія-Маджоре та Базиліка Святого Павла - є одними з найбільш популярних пам’яток у світі, до яких збираються мільйони мандрівників та пілігримів. У глядачів буде можливість насолодитися їхньою неперевершеністю у форматі 3D.

Вже у лютому на шанувальників чекає наступна захоплива подорож «Рафаель: Володар мистецтва», яка пройде життєвим шляхом та творчістю Рафаеля: від Урбіно — містечко, де народився великий митець, через Флоренцію, до Рима та Ватикану — місць, де стався розквіт його блискучої кар’єри.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9