Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Хто зробить сніг» – одна з найкращих дитячих книг 2017 року у Словаччині
Название (сокращённое отображение): 
У Словаччині експертне журі назвало найкращі книги для дітей 2017 року. До переліку увійшло словацьке видання Мар`яни Прохасько і Тараса Прохаська «Хто зробить сніг», яка вперше побачило світ у «Видавництві Старого Лева»

У Словаччині експертне журі, до складу якого увійшли представники BIBIANOU та словацької секції IBBY, назвало найкращі книги для дітей 2017 року. До переліку увійшло словацьке видання Мар`яни Прохасько і Тараса Прохаська «Хто зробить сніг», яка вперше побачило світ у «Видавництві Старого Лева» 2013 року.

Зокрема книга стала найкращою книгою літа 2017-го. «Хто зробить сніг» вийшла словацькою у перекладі Lubov Matejko у видавництві «BUVIK».

Нагадаємо, перша частина кротячої епопеї – «Хто зробить сніг» - стала переможцем конкурсу «Дитяча Книга року ВВС – 2013», а у 2014 році потрапила до одного з найпрестижніших світових каталогів дитячих книг – «Білі круки» (The White Ravens). Окрім того, перекладена і видана у корейському видавництві «BookNBean Publisher» та у латвійському видавництві «Janis Roze  Publishers».

 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9