Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Франкомікс» : спільний проект на «Книжковому Арсеналі» Райнхарда Кляйста і ГИЧ –оркестру
Название (сокращённое отображение): 
Відвідувачі «Книжкового Арсеналу» 20 травня зможуть побачити та почути музичні та графічні інтерпретації поетичних перекладів І. Франка у новому шкіц-концерті «Франкомікс» у виконанні Райнхарда Кляйста і ГИЧ –оркестру

Непередбачуване поєднання у новій мистецькій акції ГИЧ-оркестру та комікс-автора Райнхарда Кляйста: музичні та графічні інтерпретації поетичних перекладів І. Франка у новому шкіц-концерті «Франкомікс» буде представлено 20 травня о 21:30 на Поетичній сцені «Книжкового Арсеналу».

Рейнхард Кляйст народився в 1970 році в місті Гюрт, з 1996 року живе в Берліні.

Численні його комікси опублікували такі видавництва, як Ehapa, Landpresse, Reprodukt, Edition 52 та Carlsen. За свої комікси Рейнхард Кляйст вже отримав кілька нагород, серед яких «Приз Макса та Моріца» (Max & Moritz Preis) за працю «Lovecraft» ( видавництво Ehapa) та за «Cash – I see a darkness». Графічний роман «The Boxer» («Боксер») приніс берлінському художнику премію в галузі німецької літератури для молоді в категорії «Науково-популярна книга». Перед написанням біографії єврейського боксера Рейнхард Кляйст створив графічну біографію під назвою «Castro» («Кастро»), в основі якої історії зі щоденника подорожі «Havanna – eine kubanische Reise» («Гавана – кубанська подорож»). Наразі працює на комікс-біографією про Ніка Кейва.

«Гич-оркестр» зі Львова делікатно грає екстравагантну музику, співає пісні несправедливо призабутих поетів, як-от:Тичина та Сосюра, творить композиції на лірику Мар’яна Пирога й активно переосмислює народну творчість.

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9